2024 İftar Yemeği Fiyatları

2024 İftar Yemeği Fiyatları; Ankara da ramazan ayında Hayır için, Toplu İftar yemeği siparişi verecekseniz, Ankara da en uygun fiyatlara toplu iftar yemekleri hizmeti veriyoruz. Menü olarak et menüleri ve Tavuk menüleri hazırlamaktayız.

2024 İftar Yemeği Fiyatları, Ankara da iftar yemekleri menü ve mekanlara göre değişiklikler göstermektedir. Uygun fiyatlara toplu iftar yemeği  yapan yemek firmalar oldukça azdır. Bu neden ile bütçenize  uygun fiyatlarda yemek verecek firmayı bulmanız gerekecektir. Toplu İftar Yemeği hizmeti  veren. işletmemiz, toplu iftar yemeğinizi Ankara’da en uygun fiyatlara hazırlayarak size hizmet edecektir.  Toplu iftar yemekleri konusunda Ankara da Tüm mahalle ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

İftar Yemeklerinde Kullandığımız Malzemeler:

İftar Yemeği Siparişi;; için tüm yemeklerimizde Kullandığımız Etler Yerli Kesim Dana Etidir. etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak hazırlanmaktadır. Beyaz Et olarak, günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Tüm yemeklerimizi  günlük ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlamaktayız. İftar menüleri, özen ile hazırlanarak belirttiğiniz gün ve saate iftardan hemen önce adresinize sıcak olarak tencereler ile getirilecektir.

İftar Yemeklerinin Dağıtımı:

İftar Yemeklerin dağıtımında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, plastik çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete verilecektir. İftar yemekleri için günün her saati ( 7 / 24 ) aşağıdaki telefonlardan bizi arayabilir, Toplu İftar Yemeği Siparişi verebilir ve menü ve İftar Yemeği Fiyatları konusunda bilgi sorabilirsiniz.

İ

İftar Yemeği Organizasyonu; Ramazan ayında hayır için iftar yemeği vermek, insanın sevdiği dostları ile bir araya gelmesi insana huzur veren bir etkinliktir. Verilecek iftar yemeği için; İftar Yemeği Organizasyonu yapmak için araştırma yapmak ve uygun yemek şirketi bulmak gerekir. Çünkü verilecek iftar yemeğinin Lezzetli olması, uygun fiyatlarda olması, zengin menülerden oluşması önemli etkenlerdir. Bu istekleri karşılayan yemek şirketinin bulunması önemlidir.

Ankara da toplu iftar yemeği organizasyonu yapan yemek firmaları oldukça azdır. Bu neden ile size uygun şartlarda yemek verecek firmayı bulmanız gerekmektedir. İftar Yemeği organizasyonu konusunda Ankara da 15 yıldır hizmet veren ve iftar bu konularda uzman olan işletmemiz, toplu iftar yemeğinizi en iyi şekilde hazırlayarak size takdim edecektir.

MENÜ İÇERİĞİ

Mercimek Çorba,

Et Kavurma

Pirinç Pilav

Mevsim Salata

Tulumba Tatlı

Paket Ayran

AMBALAJLI EKMEK

Bulunmaktadır. Her birinin içeriği ve bu yemekler birlikte kullanılan malzemeler için detaylı bilgi verilecektir

MERCİMEK ÇORBA

Çorbada kullandığımız mercimek, yerli üretim kırmızı mercimek ve  çorbalarımız da herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Çorbalarımız da kaliteli ve markalı ürünler kullanmaktayız.

KAVURMA

Et kavurmada; Kullandığımız Etler Kırmızı Dana etinden yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmakta ve oldukça iyi pişmektedir. Kavurma menümüzde kullandığımız etler, bir kişinin yiyeceği kadardır.

Tavuk Kavurma; Menümüzde; günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktadır. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından temin etmekteyiz. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmaktadır. Etler baharatlanarak fırında kavrulmaktadır.

PİLAV

Pilavlar; pirinç ya da bulgur pilavı olmaktadır. Ve tereyağlı olarak hazırlanmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, veya  istenildiğinde; nohutlu pilav veya tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır. Tüm yemeklerimiz. günlük ve markalı ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır.

SALATA

Menüler ile birlikte verdiğimiz salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Menüler ile birlikte kendi üretimimiz tatlı Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

Menüler içeriğindeki Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20’ lik koliler halinde getirilmektedir.

EKMEK

Yemek Menüleri ile birlikte ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir. Bu miktar istenildiğinde çoğaltılabilir.  

İFTAR YEMEKLERİNİN DAĞITIMI

Sipariş ettiğiniz yemekler ayrı ayrı tencerelerde sıcak olarak ambalajlanmaktadır. Belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir.

Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.

Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

İ

İftar Yemeği Menüleri ve Fiyatları:

Et Menü

Mercimek Çorba Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

Pide Menü

Mercimek Çorba, Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

Bakliyat Menü

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Mercimek Çorba, Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL  

Toplu İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

İLETİŞİM  

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

0312 278 15 35 

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10 Etimesgut / ANKARA