Çankaya Toplu İftar Yemeği Siparişi

Çankaya Toplu İftar Yemeği Siparişi; Çankaya ve bağlı bölgelerde oturuyorsanız ve toplu iftar yemeği ihtiyacınız varsa; iftar yemekleri hizmeti veren yemek şirketi  bulmanız gerekmektedir. İşletmemiz Çankaya bölgesine  iftar yemekleri konusunda 16 yıldır hizmet vermektedir. İftar yemekleri konusunda uzman olan işletmemiz, toplu iftar yemeğinizi Ankara’da en uygun fiyatları ile hazırlayarak adresinize getirmektedir.

 

ÇANKAYA İFTAR YEMEĞİ MENÜ İÇERİĞİ

Mercimek Çorba

Et Kavurma / Tavuk Kavurma

Pirinç Pilav

Mevsim Salata

Tulumba Tatlı

Paket Ayran

Ambalajlı Ekmek

Bulunmaktadır.

MERCİMEK ÇORBA

 Mercimek çorbaları , yerli üretim kırmızı mercimektir. Çorbalarda herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Çorbalarımızda kaliteli ve markalı ürünler kullanmaktayız.

KAVURMA

Kavurmada; kullandığımız Etler Kırmızı Dana eti olup yağsız ve sinirsiz olarak kuşbaşı şeklinde doğranmaktadır. Etler, hafif ateşte yaklaşık 4 saat kavrulmaktadır. Tavuk Kavurma; Menümüzde; günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktadır. Beyaz tavuk etini günlük olarak ERPİLİÇ fabrikasından temin etmekteyiz. Dondurulmuş ve bekletilmiş tavuk eti bulundurmuyoruz ve kullanmıyoruz. Günlük olarak alınan tavuk göğsü etler doğranmakta ve fırında kavrulmaktadır.

PİLAV

Pirinç ya da bulgur pilavı olarak hazırlanmaktadır. Pirinç pilavında Yerli Pirinç kullanmaktayız. Pilavlar, sade pilav, şehriyeli pilav, nohutlu pilav, tavuklu pilav olarak hazırlanmaktadır.

SALATA

Salatanın içeriği mevsimlere göre Yazın Mevsim salata. Kıvırcık, domates ve salatalık bulunmaktadır. Kışın ise salata içeriğinde, kara lahana, kıvırcık ve havuç kullanmaktayız.

TATLI

Menüler ile birlikte verdiğimiz tatlılar, Tulumba Tatlısıdır. Yemekler ile birlikte kişi başı 3 adet tulumba tatlısı verilmektedir.

AYRAN

 Ayranlarımız; doğrudan fabrikadan aldığımız uygun hava şartlarında saklanmış, 170’ lik ÇAMLICA marka ayran vermekteyiz. Ayranlar ambalajlı 20 adetlik koliler halinde getirilmektedir.

EKMEK

Yemek Menüleri ile birlikte ambalajlı ROL ekmek vermekteyiz. Menü içerisinde kişi başı 1 ekmek verilmektedir.

ÇANKAYA İFTAR YEMEKLERİNİN DAĞITIMI

Çankaya Toplu İftar Yemeği Siparişi ;Sipariş ettiğiniz yemekler tencerelerde sıcak olarak belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Çankaya da Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir. Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir. 

Çankaya İftar Yemeklerinde Kullandığımız Malzemeler:

Toplu İftar Yemeği Çankaya; için tüm yemeklerimizde Kullandığımız Etler Yerli Kesim Dana Etidir. Etlerimiz yağsız ve sinirsiz olarak pişirilmektedir. Beyaz Et olarak, Günlük kesim ERPİLİÇ markası kullanmaktayız. Yemeklerimizde Yudum yağ ve Salça olarak, AKFA salça kullanmaktayız. Tüm yemeklerimizde; Günlük ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan iftar menüleri, özen ile hazırlanarak belirttiğiniz gün ve saate iftardan hemen önce Mamak’ta adresinize sıcak olarak tencereler ile teslim edilecektir. 

Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir, menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.

Yukarıdaki hususlar göz önüne alınarak hazırlanan menü örnekleri aşağıda verilmiştir.

Çankaya Toplu İftar yemekleri Menü örnekleri

İftar Yemeği Menüleri ve Fiyatları:

Et Menü

Mercimek Çorba Pirinç Pilavı,  Et Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Et Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Et Menü Fiyatı: 120.00 TL

Tavuk Menü

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Kavurma, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Mercimek Çorba, Pirinç Pilavı, Tavuk Sote, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek  

Kişi Başı Tavuk Menü Fiyatı: 100.00 TL

Pide Menü

Mercimek Çorba, Kıymalı Pide, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, 

Kişi Başı Pide Menü Fiyatı: 120.00 TL

Bakliyat Menü

Mercimek Çorba, Kuru Fasulye veya Nohut, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

Kişi Başı Bakliyat Menü Fiyatı: 100.00 TL

Tavuk Döner Menü

  Mercimek Çorba, Tavuk Döner, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata, Tulumba Tatlısı, Ayran, Ekmek

 Kişi Başı Tavuk Döner Menü Fiyatı: 100.00 TL  

Toplu İrmik Helvası Paket Fiyatı: 25.00 TL

İLETİŞİM  

0533 427 69 03 ( 7 / 24 )

0312 278 15 35 

info@doyumyemek.com

İstasyon Mah. 2349 Sok. No: 10 Etimesgut / ANKARA